2 Gru 2012

Ar Jūs deginsite savo pinigus?

Kiekvienas žmogus, šiltindamas savo namą, tikrai tikisi kuo geresnio efekto ir greitesnės įdėtų pinigų grąžos.
Įprastai didesnė reikšmė teikiama tik oro tarpų užpildymo kokybei.

Štai čia ir yra spаstai.

Sienų oro tarpai gali būti gerai užpildyti šiltinimo medžiaga, bet jeigu ši medžiaga lengvai praleis per save orą į viršų, šiltas oras fontanais bėgs nuo mūsų per pastogę su visais mūsų į šilumą investuotais pinigais.

Įsivaizduokime tokią situaciją.

Renovuodamas namą žmogus sienų oro tarpams užpildyti vietoje specialiai šiam tikslui sukurtų termoputų pasirenka vieną iš pigesnių pritaikytų technologijų ir užpildo oro tarpus biriomis medžiagomis arba pigiausiomis termoputomis. Pabaigęs darbus ir atsiskaitęs su rangovais, jis laiko rankose pluoštelį sutaupytų pinigų.

Kaip bus panaudoti jūsų sutaupyti pinigai?

Šie pinigai bus padalinti į 6 – 9 dalis (tiek mėnesių sudaro 1 – 1,5 šildymo sezono) ir kas mėnesį po vieną dalį bus “įmetama į ugnį”. Tai papildomos išlaidos šilumai pigiai apšiltintame name sukurti. Pasiseks tiems, kuriems sutaupytų pinigų pakaks 2 – 2,5 šildymo sezonų.

Ar Jus džiugintų perspektyva deginti savo pinigus?

O juk po 1 – 1,5 metų jau teks deginti nebe sutaupytus pasirenkant pigesnį šiltinimą pinigus, bet vis sunkiau uždirbamas savo pajamas.
Todėl anksčiau ar vėliau gyvenimas privers apšiltinti namą teisingai.
Sutaupymas, renkantis pigias, pritaikytas birių medžiagų ar pigių termoputų technologijas, – viso labo brangiai kainuojanti iliuzija. Pagal klientų atsiliepimus, šiltinimas termoputomis “FOMEPOR” yra garantuotas ir greičiausiai atsiperka.

Pinigai visada dega skaudžiai.

Ar Jūs deginsite savo pinigus?

Daugiau sužinokite apie  - sienų šiltinimas .

Apie autorių: Robertas Karvauskas

Robertas Karvauskas pastatų šiltinimo analize užsiima nuo 1994 metų. Dalyvaudamas namų statymo procesuose, Robertas domėjosi ir tyrinėjo, kodėl namai netenka šilumos ir ką daryti, kad jie būtų sandarūs ir šilti. Analizuodamas šilumos išsaugojimo pastatuose principus, Robertas įsitikino, kad didžiausią įtaką šilumos išlaikymui pastatuose turi ne šiltinimo medžiagos sluoksnio varža, o pastato sandarumas. Plačiau skaitykite: sandarusnamas.lt

Palikite komentarą